TAKY NĚKDY PROSTĚ POTŘEBUJEŠ VYPNOUT? Psal se rok 2013 a E-One vydal až doteď svůj poslední sólovej klip s názvem Karma. Jo, před sedmi lety. Najdete ho na kanálu Blackwood Records. Dostat se do takové společnosti byla tehdy pro klučinu z Přerova prostě bomba. Jenže šlo spíš o experimentální track, čekal jsem rozporuplný a negativní názory, ale stejně. Bylo toho moc, E-One se odmlčel, nedodělal slíbený EP a několik let byl vidět prakticky jen na featech s fellákama z RadioBlunt.

Je rok 2020, dělá co ho baví, s radostí jako svůj koníček. Vrací se zpátky se sólovou tvorbou, EPčkem s názvem HOEPS, se kterým jako druhý singl vychází videoklip OFF. Vypnul hlavu, všechny hejty, nenávistný lidi, komentáře, honbu za nesmyslem. Zkrátka, hoďte negativní věci za hlavu, vypněte je, relaxujte. Tak nějak o tomhle je OFF.

Vzkaz E1 – Díky všem, co to dočetli a zmáčkli PLAY ▶️. Vím, že už vás není tolik jako pár let nazpět. O to víc si toho vážím. Takže, pokud se vám klip líbil, nejlíp mě podpoříte jeho sdílením, odběrem mého kanálu na YouTube. Třeba nás zase bude víc!
Díky, E1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>