E-One – HOEPS
Recording/Mix/Mastering: RadioBlunt 2020 – JaPh

Raper Ivan Němeček alias E-One přichází na začátku listopadu 2020 se svým sólovým projektem s názvem HOEPS. EP o osmi skladbách zhmotnil i do podoby CD.

Je to vůbec poprvé, co E-One jde ven s počinem tohoto typu. I když rapuje již přes 10 let, svoje skladby dosud vydával pouze jednotlivě jako singly. HOEPS je„ÉPéčkem“ obsahujícím 8 tracků. Ty budou k dostání nejen na internetu, ale také v podobě CD.
Pojítkem jednotlivých skladeb jsou ženy a naděje, k tomu odkazuje i název HOEPS: „Záměrem bylo udělat po všech stránkách rozmanitý EP, kde si každej může najít to svý. V půlce songů se objevuje téma ženských – hoes, celé je to o určitých nadějích do budoucna – hopes. A protože jde o EP, tak vznikla hříčka HOEPS,“ uvedl E-One.
V HOEPS rezonuje také autorův rodný Přerov, zejména pak ve skladbě Přístav, která se jako druhá v pořadí dočkala videoklipu. Ten rapper vypustil do světa v těchto dnech spolu s albem:
„Blbá doba bohužel nedovoluje, abychom pokřtili HOEPS společně někde na party, tak jsme aspoň s několika blízkýma rychle vytvořili videoklip na vzpomínkovou věc,“ vysvětlil E-One.
CENA: 200,-Kč + poštovné a balné, kontakt pro objednávku: https://www.facebook.com/E1.rap
E-One front